Szybka pożyczka 30 000 zł – pożyczka do 30 tyś | Saverium

Szybka pożyczka 30 000 zł – pożyczki online do 30 000 zł na raty

Brakuje Ci pieniędzy na dokończenie remontu mieszkania? Chcesz pożyczyć środki na nowy samochód? Nie masz możliwości zaciągnięcia kredytu bankowego? Być może będziesz mógł pozyskać większą kwotę finansowania zewnętrznego, w wysokości nawet 30 000 zł w ramach pożyczki pozabankowej online. Szybka pożyczka 30 000 zł może stać się twoim udziałem. W jaki sposób?

Szybka pożyczka 30 000 zł – dla kogo?

Zastanawiasz się, czy pożyczka 30 000 zł na dowód jest produktem, który spełni twoje oczekiwania? Z pewnością, jeśli zależy Ci na zaciągnięciu pożyczki online na raty, bez konieczności odwiedzania stacjonarnej placówki firmy parabankowej.

Musisz spełnić stawiane przez pożyczkodawcę warunki, zanim udzielony ci zostanie kredyt pozabankowy na 30 000 zł. Powinieneś liczyć się z tym, że taka firma udostępnia pożyczki długoterminowe online, jeśli klient:

 • Jest osobą pełnoletnią lub w wieku wskazanym przez pożyczkodawcę – mogą być to nawet 23 lata.
 • Ma pełną zdolność do czynności prawnych, czyli może nabywać prawa i zaciągać zobowiązania.
 • Ma konto bankowe założone na własne nazwisko, z którego może dokonać pożądanej weryfikacji tożsamości.
 • Nie jest wpisany jako nierzetelny dłużnik do BIK-u (Biura Informacji Kredytowej) lub baz biur informacji gospodarczych, takich jak BIG InfoMonitor czy KRD.
 • Ma odpowiednio wysoką zdolność kredytową – firmy pożyczkowe udzielające pożyczki 30 000 zł na dowód wyliczają ją na podstawie Twojego oświadczenia o wysokości uzyskiwanych dochodów oraz ponoszonych miesięcznie kosztów.

Pożyczki pozabankowe na 30 000 zł na raty mogą stanowić dobrą alternatywę dla kredytów gotówkowych udzielanych przez bank, zwłaszcza wtedy, gdy oczekujesz możliwie jak najszybszej wypłaty pieniędzy, najlepiej bezpośrednio na rachunek osobisty w banku.

Pożyczka 30 000 zł przez internet

Możliwość zaciągnięcia pożyczki długoterminowej online, zwłaszcza pożyczki ratalnej, sprawia, że możesz bez wychodzenia z domu uzyskać pożądaną, większą kwotę pieniędzy. W zasięgu twojej ręki jest szybka pożyczka na 30 000 zł przez internet. Zaliczana jest ona do grona zobowiązań przypominających nieco kredyt gotówkowy. Spłacana jest ratalnie, czyli w ustalonych z góry ratach kapitałowo-odsetkowych w okresie kredytowania. Poza tym jest to pożyczka przez internet na konto bankowe, którą możesz uzyskać w rekordowo krótkim czasie, bez dopełniania wielu formalności i przedstawiania dokumentów związanych z wysokością uzyskiwanych dochodów.

Pożyczka 30 000 zł – zalety

Podjęcie decyzji o zaciągnięciu pożyczki 30 000 zł bez zaświadczeń, przez internet, powinno być poprzedzone dokładną analizą twoich potrzeb i możliwości finansowych. Ułatwieniem dla Ciebie może być wyliczenie zalet takich pożyczek. Wśród nich wymienić trzeba:

 • wysoka kwota dostępnej pożyczki online na raty,
 • brak uciążliwych i czasochłonnych formalności do dopełnienia,
 • możliwość uzyskania pożyczki w rekordowym czasie, nawet w ciągu 15 minut od chwili złożenia wniosku,
 • wypłata pieniędzy na konto bankowe, bez konieczności udawania się do firmy pożyczkowej celem zawarcia umowy,
 • dostępność pożyczek online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nawet w święta i w środku nocy,
 • możliwość wydatkowania pieniędzy pochodzących z szybkiej pożyczki 30 000 zł na dowolne cele kredytowe.

Wszystko to sprawia, że alternatywa względem kredytu gotówkowego w banku w postaci szybkiej pożyczki na 30 000 zł online staje się bardziej atrakcyjna.

Pożyczka 30 000 zł na raty

Kwota 30 000 zł pożyczki przez internet w formie kredytu pozabankowego jest na tyle duża, że jej spłatę warto rozłożyć na raty. Można tego dokonać w wielu firmach pożyczkowych i to Ty wybierasz, w jakim okresie spłacisz kredyt. Jeśli zaciągasz taką pożyczkę na rok, oddajesz ją zwykle w 12 ratach ustalonych z parabankiem.

Pożyczka 30 000 zł z Saverium – jak działa?

Platforma pożyczkowa Saverium współpracuje z wieloma renomowanymi firmami pożyczkowymi i bankami. Po wypełnieniu jednego formularza elektronicznego, wpisaniu m.in. pożądanej kwoty pożyczki, jej celu i okresu kredytowania, otrzymasz w krótkim czasie wiele atrakcyjnych, indywidualnie dopasowanych do twoich potrzeb ofert pożyczek długoterminowych online czy chwilówek online. Jeśli jest to pożyczka 30 000 zł na raty, to zwykle okres kredytowania jest dłuższy niż przy prostych ofertach przez internet na konto bankowe.

Saverium, po zweryfikowaniu twojego wniosku, wysyła zapytania do swoich partnerów, a wiadomość zwrotna trafi do Ciebie w formie prezentacji ofert na pożyczki do 30 000 zł. Możesz, ale nie musisz skorzystać z jednej z takich propozycji.

Pożyczka online 30 000 zł – czy jest bezpieczna?

Kwota pożyczki online na 30 000 zł jest na tyle pokaźna, że przed udzieleniem Ci takiego zobowiązania firma najpewniej dołoży wszelkich starań, aby potwierdzić ponad wszelką wątpliwość Twoją tożsamość. Dlatego nie masz powodów do obaw, że ktoś mógłby podszywać się pod Twoje nazwisko i zaciągać na Twoje konto np. pożyczki online na 30 000 zł.

Najczęściej w ramach weryfikacji poproszony zostaniesz przez pożyczkodawcę o dokonanie przelewu na symboliczną kwotę 1 zł lub 1 gr, z konta zarejestrowanego na twoje dane na rachunek firmy pożyczkowej. Sprawdzana jest w ten sposób zgodność danych z wniosku pożyczkowego i z przelewu. Jeśli są one takie same, weryfikacja jest poprawna.

Dla własnego bezpieczeństwa przed zaciągnięciem kredytu gotówkowego czy pożyczki na 30 000 zł przez internet odpowiedz sam sobie na pytanie, czy rzeczywiście potrzebujesz takiej kwoty i czy będziesz w stanie spłacić raty pożyczkowe w kolejnych miesiącach okresu kredytowania. Jeśli masz poważne wątpliwości w tym zakresie, być może spróbuj ograniczyć kwotę pożyczki. Możesz zaciągnąć niższą pożyczkę od ręki, nawet w formie pierwszej, darmowej pożyczki pozabankowej.

Pożyczka do 30 000 zł – podsumowanie

Pożyczka na kwotę 30 000 zł jest dużym zobowiązaniem, które przyznawane jest głównie przez banki, w ramach kredytów do 30 000 zł. Jednak kredyt pozabankowy w tej kwocie również może Ci być udzielony, przez internet, za pośrednictwem Saverium. Skorzystaj z tej oferty i podpisz atrakcyjną umowę na pożyczkę do 30 000 zł. Pożyczanie pieniędzy za pośrednictwem platformy Saverium jest proste i bezpieczne. Wypełniasz tylko jeden wniosek, a my przedstawiamy Ci wiele propozycji pożyczek online od ręki. Skorzystaj z kalkulatora znajdującego się po prawej stronie. Uzyskaj pożyczkę szybko online w łatwy sposób, na dowolny cel.

Powiązane artykuły