Skąd wziąć pieniądze na już? | Saverium

Skąd wziąć pieniądze na już?

Konieczność poniesienia nieprzewidzianych wydatków zwykle występuje w najmniej spodziewanym i odpowiednim momencie - gdy szef spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia, kiedy trzeba było pokryć innego rodzaju, większe wydatki bądź gdy chwilowo zostaliśmy bez żadnych oszczędności. Skąd wziąć dodatkowe pieniądze, które trafią na nasze konto w najkrótszym, możliwym czasie?

Skąd wziąć pieniądze na już?

Pożyczka od znajomych lub członków rodziny? Niekoniecznie!

"Potrzebuję pieniędzy" - pojawienie się tej myśli zmusza nas do poszukiwania źródeł, z których moglibyśmy tymczasowo pożyczyć pewną, niezbędną nam sumę. Wiele osób będących w finansowej potrzebie zwraca się o pomoc do znajomych bądź członków rodziny, którzy często - pomimo najszczerszych chęci - mogą nam pożyczyć jedynie jakąś część potrzebnej kwoty. Innym, o wiele bardziej komfortowym rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki w wyspecjalizowanej firmie.

Klienci mogą pożyczyć różne kwoty pieniędzy, w zależności od potrzeb i własnych możliwości - firmy oferują zwykle pożyczki online od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Co więcej, pieniądze można pozyskać w bardzo krótkim czasie, natomiast samą pożyczkę spłaca się w wygodnych, miesięcznych ratach.

Jak zaciągnąć szybką pożyczkę i zdobyć pieniądze "na już"?

Jeśli potrzebujemy pozyskać środki pieniężne w możliwie krótkim czasie, to nie warto udawać się do banku, bowiem sama procedura przyznania finansowania jest długa i czasochłonna. Klienci muszą dostarczyć pełną dokumentację wymaganą przez bank, wśród której znajduje się na przykład zaświadczenie o zarobkach, wydawane przez pracodawcę.

W niektórych zakładach pracy na tego typu dokument będziemy musieli poczekać nawet kilka dni, co znacznie odwleka w czasie moment przyznania pożyczki - ta, oczywiście, jest możliwa do uzyskania jedynie wtedy, gdy bank pozytywnie oceni zdolność kredytową klienta.

Tymczasem pożyczkę udzielaną przez firmy pożyczkowe można uzyskać znacznie szybciej - nawet w kilkanaście do kilkudziesięciu minut. W tym celu należy złożyć stosowny wniosek - możemy zrobić to za pośrednictwem strony internetowej, wypełniając właściwy formularz. Następnie, po jego wysłaniu, klient będzie musiał przejść procedurę weryfikacyjną.

Jest ona stosunkowo prosta, gdyż wymaga jedynie zalogowania się do swojej bankowości internetowej oraz wykonaniu przelewu na rachunek firmy pożyczkowej, na symboliczną kwotę, zazwyczaj 1 zł. Po pozytywnej weryfikacji wniosku udzielana jest pożyczka przez internet na konto bankowe

Dlaczego warto wziąć szybką pożyczkę?

Dzięki pożyczkom na dowód nie musimy już martwić się, skąd wziąć pieniądze szybko oraz kiedy dokładnie otrzymamy niezbędne środki. Wszelkie informacje znajdziemy bowiem w konkretnych ofertach firm pożyczkowych.

Niektóre z nich skierowane są do osób, które chciałyby rozłożyć spłatę pożyczki ratalnej na większą liczbę rat, inne zaś dla tych, którzy potrzebują jedynie niewielkiej sumy pieniędzy, którą będą w stanie oddać w dwa miesiące - tyle bowiem wynosi obecnie minimalny okres kredytowania. Szybka pożyczka charakteryzuje się przede wszystkim:

  • uproszczoną procedurą przyznawania - nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń czy dokumentów, które potwierdzałyby zdolność kredytową klienta,
  • prostotą - aby otrzymać pieniądze, nie trzeba nawet wychodzić z domu,
  • dużą dostępnością - pieniądze może pożyczyć osoba pełnoletnia, legitymująca się ważnym dowodem osobistym, która nie posiada negatywnej historii kredytowej,
  • elastycznością spłaty - ilość rat może być większa lub mniejsza, w zależności od możliwości finansowych pożyczkobiorcy.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż pieniądze możemy wydatkować na dowolny cel, w dowolnym czasie. Nie trzeba więc nikomu tłumaczyć, dlaczego właściwie potrzebujemy pieniędzy i kiedy będziemy w stanie je oddać.

Sami decydujemy, czy zaczniemy spłacać pożyczkę od razu, czy też wolimy ofertę z odroczonym terminem płatności pierwszej raty. W sytuacji, w której często sięgamy po szybkie pożyczki od ręki, dobrze jest rozważyć pozabankową kartę kredytową, dzięki której w dłuższym okresie można dokonywać płatności w ramach przyznanego klientowi limitu.

Powiązane artykuły