Kredyt 65 tys online - sprawdź warunki i weź kredyt 65 000 zł

Kredyt 65 tyś online - skorzystaj z kalkulatora i weź kredyt na 65 000 zł

Jeżeli zastanawiasz się nad wzięciem kredytu na 65 000 złotych masz dzisiaj możliwość skorzystania z bardzo wielu różnorodnych ofert bankowych. Tak duże zobowiązania bardzo rzadko udzielane są przez firmy pozabankowe, więc myśląc o kredycie na 65 tys, będziemy szukać pomocy w instytucjach bankowych. Jak otrzymać taki kredyt przez internet? Jakie warunki trzeba spełniać? Podpowiadamy w poniższym artykule.

Kredyt 65 tyś online - skorzystaj z kalkulatora i weź kredyt na 65 000 zł

Kredyt 65 tysięcy złotych przez internet

Myśląc o zaciągnięciu kredytu gotówkowego w wysokości 65 tysięcy złotych najpewniej rozważamy wizytę w placówce bankowej. Na miejscu, możemy porozmawiać z konsultantem i zapytać o wszelkie szczegóły związane z procedurą udzielania kredytu. W końcu możemy wypełnić wniosek kredytowy i złożyć stosowne dokumentu, które są niezbędną podstawą do udzielenie zobowiązania.

Banki coraz częściej jednak umożliwiają załatwienie tych kwestii przez internet lub telefonicznie, podczas rozmowy z konsultantem bankowym. Kredyt na 65 000 zł jest jednak stosunkowo wysokim zobowiązaniem, więc nieunikniona może się jednak okazać wizyta stacjonarna. Wszystko zależy od polityki poszczególnego banku i aktualnej oferty kredytowej.

Kredyt gotówkowy 65 tyś - jakie warunki?

Niezależnie od tego, czy ostatecznie zdecydujemy się na wizytę stacjonarną lub złożenie wniosku za pośrednictwem internetu, musimy nastawić się na to, że konieczne do spełnienia będą określone warunki. Obecnie nie ma możliwości uzyskania tak dużego zobowiązania bez dokładnego sprawdzenia naszej historii kredytowej. Co dokładnie liczy się najbardziej?

Przede wszystkim istotne jest to jak bardzo terminowi byliśmy podczas spłacania naszych poprzednich zobowiązań – jeżeli oczywiście takie posiadaliśmy. Jeżeli klient figuruje w którejś z baz dłużników, szczególnie jeżeli są to długi aktywne, jego szanse na uzyskanie kredytu w wysokości 65 tys złotych są praktycznie zerowe. Przyjmuje się, że banki niechętnie przyznają tak duży kredyt konsumpcyjny osobom, które są obciążone hipoteką lub mają inne zobowiązania bankowe lub pozabankowe. Nie jest to oczywiście reguła, jednak warto mieć to na uwadze. Oczywiście do uzyskania takiego zobowiązania niezbędne jest także bycie pełnoletnim obywatelem Polski.

Co istotne, wymienione kryteria obowiązują nie tylko w bankach, ale także w firmach pozabankowych. Obecnie żadna szanowana instytucja finansowa nie udzieli klientowi kredytu bez dokładnego sprawdzenia jego sytuacji finansowej.

Kredyt 65 tyś online - jakie zarobki?

Oczywiście jednym z najważniejszych kryteriów udzielenia kredytu 65 tys są nasze zarobki. Powinny one być stabilne, regularne i pochodzić ze stosunku pracy, który uwarunkowany jest odpowiednią umową. Niestety, obecnie osoby, które pracują na podstawie umowy cywilnoprawnej (zlecenie lub o dzieło) mają mniejszą szansę na uzyskanie kredytu. Nie oznacza to jednak bynajmniej, że nie powinny próbować.

Należy także przygotować się na to, że bank będzie wymagał od nas potwierdzenia otrzymywania deklarowanych dochodów. Najczęściej konieczne jest dostarczenie zaświadczenia od pracodawcy lub wyciągu z konta, na które wpływa wynagrodzenie.

Należy także przy tym podkreślić, że bardziej od wysokości zarobków, liczy się przede wszystkim regularność. Osoby o wysokich zarobkach, lecz nieregularnych (np. wpłaty co kilka miesięcy) mogą mieć problem z zaciągnięciem kredytu w kwocie 65 000 złotych.

Kredyt 65 tyś online - jak dostać?

Zarówno w przypadku banków, jak i firm pozabankowych warunkiem udzielenia zobowiązania jest wystąpienie z odpowiednim wnioskiem. Ten zazwyczaj może być wypełniony online. Co powinno znaleźć się w takim wniosku?

  • dane osobowe,
  • numer PESEL,
  • numer dowodu osobistego,
  • wysokość zarobków,
  • dane pracodawcy.
  • inne dane dotyczące wnioskującego (ilość osób w gospodarstwie domowym, ilość osób na utrzymaniu, stan cywilny oraz inne)

Kredyt 65 tys - jaka rata?

W przypadku kredytu na 65 tysięcy złotych dla wielu potencjalnych klientów najważniejszym kryterium jest wysokość miesięcznej raty. To ona bowiem będzie miała największy wpływ na nasz domowy budżet Jest to szczególnie istotne, zważywszy na to, że umowa wiąże nas z bankiem na wiele lat. Jakiej raty należy się spodziewać? Wiele zależy od dwóch najistotniejszych kwestii: rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania oraz od tego na ile rat się zdecydujemy. Do tego dochodzą jeszcze kwestie odsetek i prowizji od kredytu.

Kredyt 65 tys - na ile lat?

W polskim prawie bankowym istnieje nienaruszalny przepis, który stanowi, że kredyty gotówkowe mogą udzielane na okres nie dłużej niż dziesięciu lat. W przełożeniu jest to sto dwadzieścia miesięcznych rat. Nie mamy więc żadnych możliwości skorzystania z pożyczki online dłuższej niż dokładnie tej okres czasu.

Nie jesteśmy jednak zobligowani do wiązania się z bankiem na całą dekadę. Osoby, które posiadają stabilną sytuację finansową i wyższa rata nie jest dla nich problemem, mogą spłacić kredyt w przeciągu ośmiu, pięciu lub nawet trzech lat lub krócej.

Warto zaznaczyć, że nasze preferencje są istotne, jednak ostateczną decyzję w kwestii długości kredytowania podejmuje zawsze bank. Dlatego bezpieczne pożyczanie pieniędzy powinno być efektem dobrze przemyślanej strategii. Warto skorzystać z narzędzi, takich jak kalkulator kredytowy online, które pozwalają na porównanie ofert poszczególnych banków.

Kredyt 65 tyś online - kalkulator Saverium

Dlaczego warto korzystać z kalkulatora Saverium? Przede wszystkim jest to narzędzie niezwykle proste w obsłudze. Skorzystać może z niego każda osoba, która ma dostęp do internetu i chwilę wolnego czasu. Wystarczy w wyraźnie podpisane okienka wypisać poszczególne parametry kredytów, które nas interesują. W mniej niż kilka sekund otrzymamy zestawienie wszystkich ofert, które wpisują się w nasze kryteria. Co więcej, narzędzie to jest intuicyjne i całkowicie darmowe.

Kredyt na 65 tysięcy złotych powinien być zaciągnięty po dokładnym przeanalizowaniu ofert. Niezależnie od tego, czy decydujemy się na korzystanie z usług firmy pozabankowej, czy banku, musimy spełnić określone wymagania. Jako konsumenci możemy jednak przebierać w ofertach i wybierać te najlepsze. Warto jednak pamiętać, że kredyt na 65 000 zł powinien być zaciągany świadomie i zgodnie ze zdrowym rozsądkiem. Przed zaciągnięciem zobowiązania, warto zadać sobie pytanie, czy na pewno będę w stanie spłacić zobowiązanie na taką kwotę w wyznaczonych ratach, z uwzględnieniem prowizji oraz odsetek.

Powiązane artykuły