Szybka kasa przez internet - sprawdź! | Saverium

Szybka kasa przez internet - jak się ubiegać?

Pozyskanie dodatkowej gotówki w bardzo krótkim czasie nie musi być trudne ani wiązać się z nadzwyczajnie wysokim oprocentowaniem. Z pomocą osobom, które muszą pokryć nieprzewidziane wydatki, przychodzi pożyczka szybka kasa, dzięki której pieniądze mogą trafić na konto w dosłownie kilkanaście minut. Jak uzyskać szybką pożyczkę?

Szybka kasa przez internet - jak się ubiegać?

Szybka kasa, czyli pieniądze potrzebne na już

Sytuacje, w których dodatkowe pieniądze są potrzebne niemalże na już, nie są rzadkością. Pozyskanie środków często wydaje się trudne, a dodatkowo w opinii wielu osób wiąże się z koniecznością zapłaty znacznie wyższych odsetek, niż w przypadku standardowej pożyczki bankowej.

Tymczasem z pomocą przychodzą firmy pożyczkowe, które oferują swoim klientom szybką kasę online. Jest to propozycja dla osób, które pilnie potrzebują pozyskać dodatkowe środki pieniężne bądź też nie mają wystarczająco dużej zdolności kredytowej, aby uzyskać pożyczkę w banku. Co istotne, pieniądze pochodzące z szybkiej pożyczki można wydatkować na dowolny cel bądź cele, w zależności od potrzeb własnych.

Szybka kasa przez internet - dla kogo?

Po szybką kasę online zazwyczaj zgłaszają się osoby, które pilnie potrzebują pozyskać dodatkowe środki finansowe. Często jest to dla nich jedyna szansa, aby móc pokryć niezbędne wydatki bądź też pozwolić sobie na odrobinę luksusu, na przykład na wakacyjny wyjazd.

Bez względu na cel, na jaki mają zostać przeznaczone pieniądze, wnioskujący o pożyczkę online musi spełnić kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim musi on być osobą pełnoletnią, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowo wnioskodawca musi posiadać ważny dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty oraz konto w polskim banku.

Nie ma natomiast znaczenia źródło dochodu ani jego wysokość - wnioskujący sam ocenia swoje możliwości finansowe, zatem przewiduje, jak dużą kwotę będzie w stanie spłacić wraz z odsetkami w uzgodnionym terminie. Co ważne, potencjalny klient musi posiadać dobrą historię kredytową, zatem jego nazwisko nie może figurować w bazach dłużników. Pożyczka na dowód nie zostanie przyznana osobie, która nie spłaca swoich długów terminowo.

Jak się ubiegać o szybką kasę online?

Wiadomo już, kto może otrzymać pożyczkę od ręki, pora więc wyjaśnić, w jaki sposób można się o nią ubiegać. Klient zobowiązany jest złożyć wniosek, który jest dostępny na stronie internetowej wybranej firmy pożyczkowej. We wniosku należy podać dane osobowe, a także oświadczyć, że posiada się dochody. Nie jest natomiast ważne, z jakiego źródła pozyskujemy środki do życia. Firmy pożyczkowe nie wymagają od klienta przedstawiania żadnych dodatkowych zaświadczeń, których samo pozyskanie jest bardzo czasochłonne. Szybka kasa przez internet na konto może zostać przekazana osobom, które po wypełnieniu wniosku pomyślnie przejdą procedurę weryfikacyjną.

Polega ona na wykonaniu przelewu ze swojego rachunku bankowego na konto firmy pożyczkowej. Sama procedura ma za zadanie potwierdzić tożsamość klienta i trwa dosłownie kilka minut. Po zweryfikowaniu wniosku pieniądze zostaną przekazane na konto w jak najkrótszym, możliwym czasie. W sprzyjających okolicznościach można otrzymać pożyczkę nawet w 15 minut.

Pożyczka szybka kasa - czy warto po nią sięgnąć?

Pożyczka pozabankowa to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują w krótkim czasie pozyskać dodatkową gotówkę. Przyznawana jest ona na konkurencyjnych warunkach, natomiast sama spłata pożyczki odbywa się wygodnych dla klienta ratach miesięcznych. Pożyczka na raty może być nam potrzebna, aby pokryć niezbędne wydatki gospodarstwa domowego bądź też w celach inwestycyjnych.

Firmy pożyczkowe nie wymagają podawania, na co dokładnie zostaną przeznaczone pieniądze z pożyczki chwilówki, zatem klient ma wolną rękę, jeśli chodzi o dysponowanie nimi.

Szybką kasę można otrzymać bez zbędnych formalności, których nie sposób uniknąć, gdy wnioskujemy o pożyczkę bankową. W takim bowiem przypadku trzeba dostarczyć niezbędne zaświadczenia (wyciągi z konta, zaświadczenie o zarobkach), których nie wymagają od klientów firmy pożyczkowe.

Uzyskaj szybką pożyczkę online w łatwy sposób

100 zł200000 zł
61 dni120 miesięcy

Rata miesięczna *

227

Odsetki i prowizje *

438
Rzeczywista roczna stopa oprocetnowania zgodnie z ustawą o ochronie konsumentów wynosi 11,87% przy założeniu, że kwota pożyczki wynosi 10 000 zł z oprocentowaniem 9,5% a jej okres trwania 5 lat. Kwota do spłaty pożyczki wynosi wówczas w sumie 12 240 zł, co stanowi 204 zł miesięcznie. Do informacji na temat faktycznych końcowych odsetek w danym roku, czasu spłaty pożyczki i miesięcznej raty można mieć wgląd w umowie. Pożyczkodawcy przedstawiają spersonalizowaną umowę pożyczki każdemu klientowi. Rzeczywiste oprocentowanie w ciągu roku może wynosić od 11,87% do 1253,65%, a czas spłaty od 61 dni do 120 miesięcy. Kwota pożyczek może wynosić od 100 zł do 200 000 zł.

Powiązane artykuły