Pożyczka pozabankowa 50 000 zł - sprawdź możliwości

Pożyczka 50 000 zł – pożyczki online do 50 000 zł

Potrzebujesz większej kwoty pieniędzy i to w możliwie jak najkrótszym czasie? Nie możesz czekać, aż bank rozpatrzy Twój wniosek o kredyt gotówkowy? Być może dobrym rozwiązaniem będą dla Ciebie pożyczki długoterminowe, które mogą być udzielone w kwocie nawet do 50 000 zł.

Pożyczka do 50 000 zł przez internet

Internetowe pożyczki online, nazywane często chwilówkami online, są szybkim sposobem na uzupełnienie Twojego budżetu domowego. Możesz spożytkować takie zobowiązanie w zasadzie na cele dowolne. Opłać dzięki pożyczce na dowód osobisty wakacje, kup samochód albo nowy sprzęt AGD. Dzięki temu, że wszystkich formalności związanych z udzieleniem zobowiązania dopełnisz w trybie online, nigdzie nie musisz chodzić. Możesz po prostu o dowolnej porze dnia i nocy, siedząc wygodnie w swoim domu czy w biurze, wnioskować online o pożyczkę i otrzymać ją z wypłatą bezpośrednio na konto bankowe. To wygodna opcja finansowania zewnętrznego.

Możesz znaleźć oferty na pożyczki na dowód 50 000 zł, choć górna granica uzależniona jest w firmach pozabankowych od tego, jaka jest Twoja indywidualna ocena zdolności kredytowej oraz polityka prowadzona przez pożyczkodawcę.

Dla kogo pożyczka 50 000 zł online?

W formie pożyczki czy kredytu – 50 000 zł to wysoka kwota zobowiązania, które adresowane jest do klientów mających wyższe potrzeby finansowe. Być może planujesz gruntowny remont mieszkania, brakuje Ci pieniędzy, by kupić nowy samochód albo też chcesz zorganizować własne wesele. Firmy, które oferują pożyczki online do 50 000 zł, nie oczekują deklaracji, na jakie cele te pieniądze zostaną wydane. Możesz rozdysponować je w taki sam sposób jak kredyt na 50 000 zł.

Żeby jednak móc liczyć na kredyt 50 000 zł musisz spełnić wymagania. Przede wszystkim musisz:

 • Być osobą pełnoletnią, mającą pełną zdolność do czynności prawnych.
 • Mieć odpowiednio wysoką zdolność kredytową, by zaciągnąć kredyt czy pożyczkę 50 000 zł.
 • Mieć dobrą historię kredytowania – w Biurze Informacji Kredytowej lub w bazach biur informacji gospodarczych działających na polskim rynku finansowym.
 • Wypełnić wniosek pożyczkowy.
 • Mieć konto bankowe założone na własne dane.
 • Poddać się weryfikacji tożsamości i przejść ją pozytywnie.

Przy pożyczkach 50 000 zł zazwyczaj nie musisz składać żadnych dokumentów dochodowych, takich jak zaświadczenie od pracodawcy o wynagrodzeniu czy dokumenty firmowe z własnej działalności gospodarczej. Niewykluczone jednak, że firma udzielająca takiej pożyczki długoterminowej, na obiektywnie rzecz ujmując wysoką kwotę, będzie chciała sprawdzić Twoje przepływy pieniężne na koncie osobistym.

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki 50 000 zł?

Firmy udzielające chwilówek online proponują oferty za 0 zł, ale nie masz co liczyć na to, że będzie to tak pokaźna pożyczka gotówkowa – 50 000 zł to duża kwota i nie ma możliwości, aby firma parabankowa udostępniła ją całkowicie bezpłatnie.

Wybierając najlepszą pożyczkę online do 50 000 zł, zwróć uwagę na najważniejsze kwestie, takie jak:

 • wysokość oprocentowania,
 • wysokość prowizji pobieranej z tytułu przystąpienia do zobowiązania,
 • wysokość całkowitych kosztów kredytowania,
 • wysokość RRSO – Rocznej Rzeczywistej Stopy Oprocentowania,
 • dodatkowe warunki, jakie musisz spełnić przy zaciąganiu pożyczki.

Jeśli najbardziej zależy Ci na tym, by pożyczka 50 000 zł wpłynęła na twoje konto jak najszybciej, sprawdź jaki termin rozpatrywania wniosków zakłada dana firma. Samo kontrolowanie wysokości oprocentowania nie jest dobrym sposobem na to, by wybrać najkorzystniejszą ofertę online do 50 000 zł. Poświęć czas na porównanie ze sobą kilku propozycji podobnych kredytów 50 000 zł na przykład na 10 lat, by wiedzieć, która z nich jest dla Ciebie w danej chwili zdecydowanie najlepsza.

Pożyczka 50 000 zł – na ile rat?

Kwota 50 000 zł jest wysoka, dlatego jak najbardziej zalecane jest rozłożenie spłaty takiego zobowiązania na raty. W zależności od tego, jaka jest Twoja zdolność kredytowa i możliwości finansowania, inny okres wchodzi w grę. Możesz nawet rozłożyć kredyt na 50 000 zł na 10 lat. Jaka rata będzie wówczas spłacana przez Ciebie? To zależy od oprocentowania zobowiązania.

Pożyczka 50 000 zł z Saverium

Jeśli złożysz jeden wniosek na platformie Saverium, poddasz się prostej weryfikacji, to otrzymasz co najmniej kilka różnych ofert pożyczkowych i kredytowych. Wybierz kwotę, okres kredytowania i cel, a Saverium w krótkim czasie w Twoim imieniu zgromadzi indywidualnie dopasowane pożyczki. Możesz, ale nie musisz, wybrać jedną z nich i podpisać umowę z pożyczkodawcą, na którego się zdecydujesz.

Pożyczka 50 000 zł z Saverium – czy jest bezpieczna?

Każdemu pożyczkobiorcy z pewnością zależy na tym, by zachować bezpieczeństwo przy zaciąganiu zobowiązania. Saverium gwarantuje, że zweryfikuje tożsamość klienta. Nie ma więc obawy zwiazanej z tym, aby ktoś podszył się pod Twoje dane. Ty sam zastanów się, czy na pewno potrzebujesz pożyczki na 50 000 zł i czy będziesz w stanie ją spłacać w ratach miesięcznych.

Pożyczka 50 000 zł z Saverium – zalety

Atutem pożyczki 50 000 zł z Saverium jest to, że składając tylko jeden prosty wniosek, otrzymasz kilka propozycji finansowania zewnętrznego. Formularz, który musisz wypełnić, jest bardzo prosty i jego uzupełnienie nie powinno Ci zająć więcej niż kilka minut. Atutem oferty jest też i to, że Saverium nie zobowiązuje Cię do skorzystania z jednej z przedstawionych propozycji pożyczek na 50 000 zł. Możesz, ale nie musisz się decydować na przedstawione propozycje.

Pożyczka 50 000 zł z Saverium – podsumowanie

Pożyczki na kwotę 50 000 zł na dowolne cele zapewniają zarówno banki, jak i niektóre firmy pozabankowe. Zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie takiego zobowiązania, pamiętaj o konieczności porównania ze sobą różnych ofert pod kątem wysokości całkowitych kosztów.

Interesuje Cię pożyczka na 50 000 zł online? Wybierz Saverium. Skorzystaj z naszego kalkulatora określając kwotę pożyczki oraz okres spłaty, a następnie złóż wniosek o pożyczkę. Wszystkie wnioski rozpatrujemy natychmiast, dzięki czemu pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet tego samego dnia. Ubieganie się u pożyczkę za pośrednictwem naszej platformy jest szybkie, proste i bezpieczne, a złożenie wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne.

Powiązane artykuły